سالیرویرا

کاهش طول مدت بیماری در بیماران سرپایی مبتلا به کووید-19

بهبود علایم کرونا

ترکیبات گیاهی موجود در سالیراویرا موجب بهبود علائم بیماری از جمله دردهای عضلانی، درد و گرفتگی گلو و کاهش علایم گوارشی بیماری کرونا می‌شود.

افزایش سرعت بهبود

ترکیب دارویی سالیراویرا با تاثیرات ضد ویروسی خود موجب کاهش بار ویروسی بدن و در نتیجه کاهش دوره بیماری و جلوگیری از پیشرفت بیماری کرونا میشود.

شرکت داروسازی میم دارو با تکیه بر 30 سال تجربه در زمینه طراحی، فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی و طبیعی، بر پایه تجربه درمان بیماری های سیستمیک مانند میگرن بر اساس تکنیک های روز دنیا، اقدام به طراحی، فرمولاسیون تولید داروی سالیراویرا نموده است.

سالیراویرا چیست ؟

سالیراویرا یک داروی طبیعی از ترکیبات فرموله شده شش گیاه دارویی به فرمهای اسپری بینی-سینوسی، اسپری دهانی-حلقی، قطره آروماتراپی و قرص خوراکی است. ماده موثره این دارو برای اولین بار در دنیا به چهار شکل دارویی طراحی شده است تا علاوه بر خواص گیاهان ترکیبی آن در از بین بردن ویروس‌های تنفسی و کاهش علائم و بار ویروسی در بیماران مبتلا به کووید-19 باعث فراهمی زیستی بیشتر در بافتهای هدف درمان گردد.

گیاهان مورد استفاده در فرآورده گیاهی سالیراویرا هر کدام به طور منحصر به فرد دارای خواص مقابله با این ویروس و علائم بیماری را داشته و مجموع آن‌ها در یک محصول توانسته است خاصیت خارق‌العاده و موثری به دارو بخشیده و آن را به دارویی قدرتمند برای جنگ در میدان نبرد علیه ویروس SARS-COV2 تبدیل کند.

روش استفاده از داروی سالیراویرا

داروی سالیراویرا دارای چهار فرم اسپری بینی، اسپری دهانی، قطره بخور و قرص خوراکی است.

لازمه طی دوره درمان سالیراویرا برای بیماران مبتلا به بیماری کرونا، استفاده همزمان و موازی هر چهار فرم دارویی است.

بیمار مبتلا به کرونا بایستی به مدت 8 روز چهار فرم دارویی سالیراویرا را مصرف نماید:

  • قرص خوراکی: هر شش ساعت یک عدد

  • اسپری بینی : هر چهار ساعت یک بار و در هر مرحله یک پاف اسپری بینی در هر حفره بینی، در فاصله زمانی 8 صبح تا 12 شب.

  • اسپری دهانی: هر چهار ساعت یک بار و در هر مرحله دو پاف اسپری دهانی، در فاصله زمانی 8 صبح تا 12 شب.

  • بخور سالیراویرا : روزانه دو مرتبه

بیمار مبتلا به کرونا بایستی به مدت 8 روز چهار فرم دارویی سالیراویرا را مصرف نماید

استفاده از سالیراویرا برای پیشگیری از کرونا

سالیراویرا را میتوانید به عنوان داروی پیش گیری از ابتلا به بیماری کرونا نیز مورد استفاده قرار دهید.

  • مصرف روزانه یک عدد قرص سالیراویرا و یا استفاده همزمان از اسپری بینی و اسپری دهانی ( یک مرتبه در روز) میتواند موجب جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا شود.
  • همچنین پیشنهاد میشود که قبل و بعد از حضور در محیط هایی که ریسک ابتلا به کرونا در آن بالا است مانند مکان های پر جمعیت و سربسته، از اسپری بینی و دهانی سالیراویرا استفاده نمایید.
  • بخور سالیراویرا نیز می تواند به صورت بخور مستقیم به صورت و یا به عنوان ضد عفونی کننده هوا با استفاده از دستگاه بخور، احتمال ابتلا به بیماری کرونا را در افراد خانواده کاهش دهد.

کارآزمایی بالینی

60%

کاهش بار ویروسی بعد از 8 روز مصرف دارو

46%

کاهش طول مدت بیماری کرونا

گواهی تایید نتایج کارآزمایی بالینی سالیراویرا
تاییدیه نتایج کارآزمایی بالینی سالیراویرا
اطلاعات کارآزمایی بالینی سالیراویرا

نتایج کارآزمایی‌های بالینی انجام‌شده داروی سالیراویرا بر روی بیماران مبتلا به کووید-19 حاکی از تاثیر شگرف آن در بهبود علائم بیماران و همچنین کاهش بار ویروسی بوده است.

در این کارآزمایی بالینی که روی 176 بیمار مبتلا به کووید 19 مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی تهران انجام شد، میزان کاهش بار ویروسی بعد از 4 و 8 روز استفاده از داروی سالیراویرا مورد ارزیابی قرار گرفته و مشخص شد که مصرف داروی سالیراویرا موجب کاهش 60 درصدی بار ویروس در فرد مبتلا بعد از 8 روز میگردد.

همچنین میانگین دوره بیماری کرونا که در مبتلایانی که داروی سالیراویرا مصرف نکرده بودند به صورت میانگین 15 روز بوده که مصرف داروی سالیراویرا موجب کاهش طول مدت درمان به 8 روز گردید.

در طول مدت کارآزمایی بالینی 28 درصد از بیماران گروه کنترل نیاز به بستری در بیمارستان پیدا کردند اما هیچ کدام از بیماران دریافت کننده داروی سالیراویرا نیازمند بستری نشدند که این امر نشان دهنده تاثیر سالیراویرا در مهار بیماری کرونا در بیماران بوده است.

سوالات متداول

داروی سالیراویرا با سایر داروها تداخل دارویی ندارد.

داروی سالیراویرا در زنان باردار و مادران شیرده مورد بررسی قرار نگرفته به همین دلیل استفاده از دارو در این افراد مجاز نیست.

قرص یا اسپری سالیراویرا را میتوانید به صورت روزانه و یا در زمان حضور در شرایط مشکوک به بیماری استفاده کنید. برای پیشگیری میتوانید از قرص سالیراویرا به تنهایی و یا اسپری بینی و دهانی به صورت همزمان استفاده کنید. 

قرص سالیراویرا یکی از اجزای اصلی دارو است و استفاده از قرص برای پیشگیری و درمان کرونا موکدا توصیه میشود. 

اما در شرایط بیماری بخصوص زمانی که بیماری در بدن پیشرفت کرده است، پیشنهاد میشوند از هر چهار جزء دارو به صورت همزمان و بر اساس زمان بندی ذکر شده روی بسته بندی دارو استفاده شود.

در فرایند درمان بیمار، قطره بخور سالیراویرا بایستی در آب گرمی که در حال جوشیدن نیست ریخته شده و از بخارات آب تنفس کنید. 

اما با توجه به خواص ضد ویروس ترکیب بخور سالیراویرا میتوانید از قطره بخور در دستگاه بخور سرد جهت ضد عفونی محیط و پیش گیری از بیماری کرونا استفاده کنید.

خیر. درواقع بهترین عملکرد دارو زمانی اتفاق میافتد که شما هر چهار فرم دارو را به صورت همزمان و بر اساس زمان بندی موجود در بروشور دارو مصرف کنید. اما با این وجود مصرف حتی یکی از این چهار جزء نیز می تواند تاثیرات مثبت در مقابله با ویروس کرونا داشته باشد.

چهار فرم دارویی سالیراویرا

اسپری بینی سالیراویرا

اسپری بینی یکی از راه های دارورسانی سریع و موثر به بدن است. در این حالت دارو علاوه بر ضد عفونی کردن فیزیکی و مستقیم محیط بینی، از طریق شبکه مویرگی داخل بینی جذب خواهد شد. 

در مواردی که با بیمار کرونایی مواجه شده اید و یا در محیطی قرار داشته اید که احتمال مواجهه با ویروس کرونا زیاد بوده، یک پاف از اسپری بینی میتواند باعث پیشگیری از ابتلا به کرونا شود. 

اسپری بینی کرونا

IRC: 9537340184415703

اسپری دهانی کرونا

IRC: 6051091790519742

اسپری دهانی ( حلقی ) سالیراویرا

اسپری حلقی یکی از اجزای چهارگانه سالیراویرا است که علاوه بر ضدعفونی کردن و مبارزه مستقیم با ویروس در حفره دهانی و حلق، باعث جذب ماده موثره دارو در لایه موکوس حلقی میشود. 

 برای درمان کرونا اسپری دهانی حلقی را در کنار سایر اجزای داروی سالیراویرا بر اساس دستور مصرف استفاده نمایید.

قطره بخور سالیراویرا

بخور یا رایحه درمانی یکی از راه های درمانی برای انواع بیماری‌ها به خصوص بیماری‌های دستگاه تنفسی است. بخور سالیراویرا با عبور از حفره دهان و بینی مسیر تنفسی را تا انتها تحت پوشش قرار داده و خاصیت ضد ویروسی خود را اعمال میکند. بخور سالیراویرا یک داروی قدرتمند برای مبارزه با ویروس های موجود در مسیر تنفسی است و میتواند نقش درمانی و پیشگیری بسیار موثری در برابر بیماری کرونا داشته باشد.

قطره بخور کرونا

IRC: 4503619441013809

قرص کرونا

IRC: 6397073663263955

قرص خوراکی سالیراویرا

قرص سالیراویرا اصلی ترین عضو داروی چهارگانه سالیراویرا است.

قرص، یکی از پرطرفدارترین روش‌های دارورسانی و ساده ترین روش مصرف دارو است. قرص سالیراویرا حاوی ترکیبات گیاهی ضد ویروس است که پس از ورود به سیستم گوارشی در بدن جذب شده و به صورت سیستمیک بدن را در مقابله با عفونت ویروسی یاری میکند.

مصرف روزانه یک عدد قرص سالیراویرا باعث افزایش مقاومت بدن نسبت به ابتلا به بیماری کرونا شود. 

نحوه خرید سالیرویرا

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تماس 02196621413 تماس حاصل نمایید.

فرم درخواست خرید دارو

جستجوی داروخانه

برای یافت نزدیک ترین داروخانه منتخب سالیراویرا، عنوان شهر، داروخانه یا بخشی از آدرس مورد نظر خود را در کادر جستجو وارد نمایید. 

نام داروخانهشهرآدرستلفن

پشتیبانی علمی و مشاوره تلفنی و حضوری سالیراویرا

جهت دریافت مشاوره تلفنی میتوانید با شماره تماس 02196621412  تماس حاصل نمایید. جهت هماهنگی و استفاده از خدمات کلینیک آرامش میتوانید با شماره تلفن 02196621414 تماس حاصل نمایید.

همکاران و حامیان ما

همکاران ما در مسیر دست یابی به داروی سالیراویرا