دست یابی به دارو پیش از عرضه در بازار

شما دارویی جدید را پیش از عرضه به بازار در اختیار خواهید داشت. شما یک گام از همدردان خود جلوتر هستید.

دوره درمان رایگان

دوره درمانی شما حتی هزینه داروی مصرفی شما را شرکت میم دارو تقبل کرده و شما به صورت رایگان درمان خواهید شد

کاملا بی خطر و تحت نظارت پزشک

داروها بعد از طی کلیه آزمایشات فنی وارد بخش کارآزمایی بالینی شده و از نظر عوارض جانبی دارو و اثربخشی آنها اطمینان کافی وجود دارد. همچنین شما در طی دوره درمان تحت نظر مستقیم کادر درمانی کلینیک آرامش خواهید بود.

کار آزمایی بالینی

همواره محققان به دنبال پیدا کردن راه‌های بهتر و جدیدتر برای تیمار بیماری‌ها یا ارتقای سطح سلامت و کیفیت زندگی هستند. به هرگونه آزمایش یا مطالعه‌ی داروها و روش‌های تحقیقاتی بالینی بر روی انسان، کارآزمایی بالینی یا Clinical trial می‌گویند.

با مشارکت در طرح‌های تحقیقاتی بالینی می‌توانیم به پیشرفت درمان و ارتقای سطح سلامت کمک کنیم و جزیی از تغییری که می‌خواهیم در آینده ببینیم باشیم

شرکت دانش بنیان میم دارو، طرح‌های مختلفی را در جهت ارتقا و بهبود سطح سلامت افراد با داروهای طبیعی یا روش‌های غیرتهاجمی انجام می‌دهد که برای انجام این پروژه‌ها نیازمند حضور داوطلبان سالم و دارای بیماری یا با خطر بالای بیماری است.
این طرح ها شامل داروهایی است که در آزمایشات مختلف علمی اثرگذاری آنها تایید شده و از نظر اثرات جانبی کاملا مورد بررسی قرار گرفته اند اما پیش از تولید و توزیع گسترده آنها، لازم است یک دوره آزمایشی در افراد مشخص و تحت نظر کلینیک مورد بررسی قرار گیرند.
از مزایای شرکت در دوره های کارآزمایی بالینی یا Clinical Traial این است که در این دوره شما به طور دقیق تحت نظر پزشک بوده و کلیه مراحل درمان شما توسط تیم علمی رصد می شود. همچنین با ورود هر فرد به دوره کارآزمایی بالینی هزینه این دوره درمانی توسط مرکز برگزار کننده تقبل خواهد شد.
با توجه به اینکه شرکت میم دارو به صورت تخصصی بر روی داروهای طبیعت محور و داروهای دارای منشآ گیاهی تمرکز دارد، دوره های کارآزمایی بالینی این شرکت فرصتی مناسب برای کلیه افراد مبتلا به بیماری های مورد مطالعه در این شرکت به حساب می آید. 
برای شرکت در دوره های کارآزمایی بالینی با توجه به هر فراخوان فرم مذکور را تکمیل نمایید. پس از بررسی پرونده شما، در صورت انتخاب شما به عنوان افراد گروه کارآزمایی بالینی با شما تماس برقرار خواهد شد.

با شرکت در کارآزمایی بالینی، شما جزو اولین افرادی خواهید بود که از مزایای یک داروی جدید بهره مند می شوند.

 شاید جالب باشد بدانید که داروی میگرن کات مراحل تولید صنعتی و عرضه به بازار را در اواخر سال 96 طی کرده و به دست مصرف کنندگان در بازار رسیده است، اما افرادی که در دوره کارآزمایی بالینی این دارو شرکت کرده اند سال ها پیش از عرضه این دارو را دریافت کرده و دوره درمانی خود را تکمیل نموده اند.
 

شرکت میم دارو با توجه به فعالیت ها و پروسه های تولیدی در حال اجرا در زمان های مختلف طرح های کارآزمایی مختلفی را برگزار می کند.

فراخوان کارآزمایی بالینی

فراخوان های طرح های کارآزمایی بالینی شرکت دانش بنیان میم دارو با همکاری کلینیک چند تخصصی آرامش

photo_--_-- کارآزمایی بالینی

جذب افراد سالم برای همکاری در کارآزمایی بالینی

جهت مقایسه روند درمانی میگرن با افراد سالم نیاز به همکاری خانم 20 تا 40 ساله در طرح کارآزمایی بالینی می باشد.

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح
photo_--_--1 کارآزمایی بالینی

طرح درمان رایگان میگرن

جهت یک مطالعه تحقیقی بر روی داروی میگرن کات نیاز به همکاری خانم 20 تا 40 ساله مبتلا به میگرن می باشد.

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح
ct8 کارآزمایی بالینی

بررسی اثربخشی بازی های کامپیوتری بر عملکرد حافظه

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح
clinical-trial1 کارآزمایی بالینی

طرح کارآزمایی بالینی داروی جدید درمان میگرن

جهت کارآزمایی بالینی داروی جدید میگرن نیاز به همکاری آقا و خانم مبتلا به میگرن می باشد. 

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح
ct7 کارآزمایی بالینی

بررسی اثر هایپرترمیا بر توانمندی های شناختی

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح
ct04-2 کارآزمایی بالینی

کارآزمایی بالینی تاثیر عصاره گیاهی آبی بر حافظه

 جهت کارآزمایی بالینی تاثیر عصاره آبی گیاهی بر روی افزایش حافظه نیاز به همکاری داوطلب سالم می باشد.

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح

mim-ct005 کارآزمایی بالینی

بررسی تاثیر قطره بینی گیاهی بر بیماری خشکی چشم

اگر مبتلا به خشکی، خارش یا سوزش چشم هستید میتوانید در این طرح شرکت نمایید

اطلاعات تکمیلی و شرکت در طرح

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.