اجزای سازنده‌ی داروی میگرن‌کات

داروی میگرن کات تشکیل شده از ترکیبات استخراج شده از چندین گیاه مختلف که به صورت محلول و توسط اسپری بینی مصرف می شود

 

مواد موثره‌ی دارو:

ترکیب موثر مواد طبیعی استخراج شده از گیاهان دارویی توانمند در کاهش و حذف سردردهای میگرنی طبق مطالعات محققان ایرانی و بین‌المللی طی  25 سال تحقیق و توسعه شرکت میم‌دارو.  شامل: سینئول، اوکالیپتول، آلفایونون، آنتول، لینالول،کارواکرول.

 

حامل دارو:

اتانول حامل در داروی میگرن‌کات است که نقش‌های زیر را انجام می‌دهد:

- حلال و پایدارکننده‌ی بهینه‌ی ترکیبات مواد موثره‌ی دارو.

- افزایـنده‌ی‌‌ نفـوذپذیری دارو در مخـاط بینی  برای تقویت اثرات محلی و سیستمیک دارو.

- پاکساز مجاری تنفسی بدون تاثیر منفی بر سلول‌های مژکدار بینی.

- تضمین کننده‌ی سلامت دارو در طول دوران مصرف در دمای محیط (دور از نور و حرارت مستقیم).

 

پمپ اسپری دارو:

پمپ اســپری داروی  میگرن‌کات ساخت کشــور آلمان بوده و هر  پاف آن حدود 100 میـکرولیتر پاشش انجـام  می‌دهد. قطر ذرات در هر پاف اسپری داروی میگرن در حدود 50 میکرون است. این اندازه باعث گسترش بهینه‌ی دارو در حداکثر سطـح ممکن مخاط بینی می‌شود. 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.