شرکت میم دارو با دارا بودن بیش از 1500 متر مربع فضای تولیدی و خطوط تولیدی متنوع و دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان غذا و دارو یکی از برترین شرکت های تولید کننده خدمات تولید قراردادی دارو در شرق تهران است.

میم دارو با تکیه بر پرسنل توانمند و با تجربه و امکانات و تجهیزات به روز و فضای فیزیکی استاندارد خدمات تولید قراردادی در حوزه انواع مکمل های غذایی، ویتامین‌ها، داروهای گیاهی و طبیعی را در اشکال دارویی قرص، کپسول، ساشه، شربت، شات، اسپری بینی و پودر ارائه میکند.

 61701142 شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

خدمات تولید قراردادی شرکت میم دارو شامل طیف گسترده ای از خدمات از مرحله تحقیق و توسعه، انتقال تکنولوژی، فرمولاسیون دارویی و تولید بوده و فرآیندهای تولید، کنترل کیفی، لیبلینگ، بسته بندی و ذخیره سازی در این شرکت بر اساس استانداردهای سازمان غذا و دارو و تحت نظر مسئول فنی مقیم شرکت اجرا میشود.

شرکت میم دارو از نظر موقعیت مکانی در موقعیت بسیار استراتژیک پارک فناوری پردیس قرار داشته و فاصله کم این شرکت با شهر تهران و قرار گیری در پارک فناوری پردیس از مزایای رقابتی این شرکت است. همچنین با توجه به ظرفیت بالای تولید در این شرکت، فرایند تولید محصول در خطوط تولید میم دارو با سرعت و کیفیتی متمایز قابل انجام است.

 

برای درخواست مشاوره جهت تولید قراردادی محصولات دارویی و یا عقد قرارداد تولید اینجا کلیک کنید 

 


خدمات تولید قراردادی شرکت میم دارو


cert-pharmaceutical-manufacturing شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

 

انواع قرص و کپسول

انواع پودرهای ورزشی

ساشه قلمی و چهارگوش

انواع قطره

شربت

اسپری بینی

نیمه جامدات و سافت ژل

قرص جوشان

 

 

 

 

 


پروانه بهره برداری از خط تولیدی 

parvaneh شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

coronavirus_diagnostic-test شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

یکی از سوالات روزمره افراد در شرایط فعلی جامعه میزان اعتبار تست‌های مختلف کرونا و نحوه انجام این تست ها است.

coronavirus4 شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

تا امروز بیشترین درگیری ذهن ما مبارزه با میکروب‌ها و از بین بردن آنها بوده. شاید اولین بار است که به طور جدی به مقابله با ویروس‌ها میپردازیم. از این رو بسیاری از مردم اطلاعات کافی در مورد ویروس ندارند و از این رو ممکن است روش نادرستی را برای از بین بردن ویروس کرونا در پیش گیرند. در این مطلب کوتاه در مورد روش‌های مبارزه با ویروس کرونا صحبت خواهیم کرد.

phone-consulting شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

یکی از خدمات نوین شرکت میم دارو ارائه مشاوره رایگان به مصرف کنندگان داروی میگرن کات است که باعث شده این افراد دوره درمانی را به بهترین حالت سپری کنند.  ارتباط با مشاور پیش از شروع درمان باعث می شود که بیمار به درستی و بر اساس شرایط بیماری خود اقدام به تهیه و مصرف دارو کرده و دوره درمان وی با صحت و دقت بیشینه سپری شود.

وقتی دارویی وارد بازار دارویی کشور میشود، بایستی مراحل کنترل کیفی مختلفی را طی کرده تا بتواند اجازه ورود به بازار دارویی کشور را دریافت کند. بخش هایی از این فرایندهای کنترل کیفی در محل آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت دارویی و بخش هایی در آزمایشگاه همکار غذا و دارو انجام میشود و در نهایت اطلاعات مرتبط با کنترل کیفی دارو به همراه مستندات به سازمان غذا و دارو ارائه میشود.

در شرکت داروسازی میم دارو کنترل کیفی یکی از ارکان مهم شرکت محسوب شده و به آن اهتمام ویژه ای می شود.

migraine شرکت دانش بنیان میم دارو - مقالات

میگرن یک سردرد شدید، تکرار شونده و دردناک است که می تواند بدون دلیل و یا با محرک های خاصی در فرد بروز کند. میگرن یک بیماری شایع بوده و در حدود 12 درصد مردم جهان مبتلا به میگرن هستند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.