نحوه خرید میگرن کات

داروی میگرن کات به عنوان اولین داروی درمان میگرن در ایران از سال 96 وارد بازار شده و در داروخانه های منتخب کشور عرضه گردید. با توجه به اینکه داروی میگرن کات نه تنها دارویی جدید و نو بود بلکه حرفی نو و جدید را ارائه می کرد و  اهتمام و تلاش بالای فرایند معرفی دارو به داروخانه ها و پزشکان در سالی که گذشت موجب شد که این دارو در تمامی شهرهای ایران حداقل در یک یا چند داروخانه توزیع گردد. 

علاوه بر این در سال گذشته تعدادی از سایت های آنلاین فروش دارو جهت عرضه داروی میگرن کات ابراز تمایل داشتند که پس از بررسی مجوزهای این فروشگاه ها عرضه آنلاین داروی میگرن کات در این فروشگاه ها آغاز گردید.

هم اکنون افرادی که تمایل به خرید داروی میگرن کات داشته باشند می توانند از راه های زیر خرید خود را انجام دهند :

1- داروخانه های منتخب سراسر کشور که تعدادی از آنها در وب سایت www.mcmap.ir قابل مشاهده هستند

2- خرید آنلاین از وب سایت های زیر :

https://www.darukade.com/Products/DAK-12046/Migraine-Cut

https://iranorganics.com/product/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%AA/

 

3- استفاده از خدمات مشاوره و راهنمایی خرید با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 500054295 . 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.