عرضه میگرن کات در شهر مشهد

 

 داروخانه دکتر شعبانی در شهر مشهد واقع در خیابان خیام شمالی، نرسیده به میدان خیام ( روبروی خیابان خیام 60 ) به عنوان داروخانه منتخب داروی میگرن کات معرفی گردید

با توجه به این مورد داروخانه دکتر شعبانی مشهد، داروی میگرن کات را به میزان کافی جهت تامین نیاز مردم عزیز شهر مشهد در اختیار داشته و مصرف کنندگان میگرن کات در شهر مشهد و شهرهای اطراف می توانند نیاز دارویی خود را از این داروخانه تامین نمایند.

همچنین در شهر مشهد داروخانه های دکتر مقدس شریف و داروخانه دکتر بیات مرضیه  از داروخانه های عرضه کننده داروی میگرن کات هستند.

لازم به ذکر است داروخانه های توزیع کننده داروی میگرن کات در حال افزایش بوده و شما میتوانید آخرین لیست داروخانه های عرضه کننده را در آدرس : http://mimdaroo.com/mcmap مشاهده نمایید.

 

mashhad-migrainecut شرکت دانش بنیان میم دارو - عرضه میگرن کات در شهر مشهد

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.