میگرن کات در کرمان

یکی از شهرهای پیشگام در عرضه میگرن کات شهر کرمان بود که میم دارو افتخار دارد در این شهر با داروخانه معتبری چون داروخانه شبانه روزی دکتر مولایی همکاری دارد.

داروخانه شبانه روزی دکتر مولایی از داروخانه های خوش نام شهر کرمان بوده که در بخش مرکزی شهر کرمان و در خیابان شهاب ( خیابان مصطفی خمینی )، حد فاصل کوچه 24 و 26 قرار گرفته است. این داروخانه از داروخانه های برتر عرضه کننده داروی میگرن کات بوده و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز داروی میگرن کات را از این داروخانه تهیه نمایید.

شماره تماس داروخانه دکتر مولایی : ۰۳۴۳۳۲۴۳۰۵۰

مکان داروخانه شبانه روزی دکتر مولایی کرمان

 

 

Dr-Molaei-Pharmacy شرکت دانش بنیان میم دارو - میگرن کات در کرمان 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.