گزارش حضور تیم علمی میگرن کات در پانزدهمین همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور

از آنجایی که داروی میگرن کات دارویی است دانش بنیان و کلیه مراحل کارآزمایی بالینی دارو به دقت و با اصول علمی روز دنیا به انجام رسیده، لذا، تیم علمی میگرن کات با شرکت در کنگره ها و همایش های علمی تخصصی اقدام به معرفی دارو به جامعه پزشکان کشور می نماید تا بتواند راه دستیابی بیماران به دارو را هموارتر ساخته و کمکی در بهبود مبتلایان به بیماری میگرن نماید.

پانزدهمین همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور یکی از محافل علمی پزشکان است که می توان آن را بزرگترین گردهم آیی پزشکان عمومی سراسر کشور به شمار آورد که میم دارو مفتخر است امسال به حضور در این کنگره داروی میگرن کات را به مراجعه کنندگان معرفی نموده و پاسخگوی سوالات تخصصی مراجعه کنندگان محترم می باشد.

  گزارش تصویری حضور تیم علمی میگرن کات در غرفه شرکت میم دارو جهت معرفی اولین داروی درمان میگرن: میگرن کات

 

{cwgallery}

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.