روز جهانی مغز

بنیاد جهانی نورولوژی (WFN) در تاریخ 22 ژوئیه 1957 تأسیس شد و روز جهانی مغز را در سال 2014 راه اندازی کرد. روز جهانی مغز تمرکز خود را به موضوعات مختلف در هر سال اختصاص می دهد. هدف اصلی این روز افزایش آگاهی عمومی و ارتقای حمایت از سلامت مغز است.

20180308_184507 شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

داروخانه شبانه روزی جالینوس زنجان ( داروخانه دکتر مبینی ) به عنوان داروخانه منتخب عرضه میگرن کات در شهر زنجان معرفی شد. این داروخانه در فاز 2 شهرک کارمندان قرار دارد

داروخانه دکتر مولایی کرمان

یکی از شهرهای پیشگام در عرضه میگرن کات شهر کرمان بود که میم دارو افتخار دارد در این شهر با داروخانه معتبری چون داروخانه شبانه روزی دکتر مولایی همکاری دارد.

karaj شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

توزیع سراسری میگرن کات در سال 1397 آغاز گردید و توزیع میگرن کات در یک به یک استان ها آغاز گردید. شهر کرج یکی از شهرهایی است که دارای درخواست های زیادی برای خرید داروی میگرن کات بود و داروخانه های منتخب این استان از اردیبهشت ماه توزیع میگرن کات را آغاز نمودند.

- شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

داروی میگرن کات به عنوان اولین داروی درمان میگرن در ایران از سال 96 وارد بازار شده و در داروخانه های منتخب کشور عرضه گردید. با توجه به اینکه داروی میگرن کات نه تنها دارویی جدید و نو بود بلکه حرفی نو و جدید را ارائه می کرد و  اهتمام و تلاش بالای فرایند معرفی دارو به داروخانه ها و پزشکان در سالی که گذشت موجب شد که این دارو در تمامی شهرهای ایران حداقل در یک یا چند داروخانه توزیع گردد. 

masshad-migrainecut شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

 

 داروخانه دکتر شعبانی در شهر مشهد واقع در خیابان خیام شمالی، نرسیده به میدان خیام ( روبروی خیابان خیام 60 ) به عنوان داروخانه منتخب داروی میگرن کات معرفی گردید

4 شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

از آنجایی که داروی میگرن کات دارویی است دانش بنیان و کلیه مراحل کارآزمایی بالینی دارو به دقت و با اصول علمی روز دنیا به انجام رسیده، لذا، تیم علمی میگرن کات با شرکت در کنگره ها و همایش های علمی تخصصی اقدام به معرفی دارو به جامعه پزشکان کشور می نماید تا بتواند راه دستیابی بیماران به دارو را هموارتر ساخته و کمکی در بهبود مبتلایان به بیماری میگرن نماید.

ahwaz شرکت دانش بنیان میم دارو - وبلاگ میگرن کات

در ادامه توزیع میم دارو در سراسر کشور عزیزمان و با توجه به درخواست های متعدد از شهر اهواز داروخانه دکتر سلطانی اهواز به عنوان اولین توزیع کننده داروی میگرن کات در این شهر توزیع داروی میگرن کات را در مرکز استان خوزستان آغاز نمود.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.