شرکت میم دارو اولین شرکت دارویی است که به صورت تخصصی بر درمان میگرن تمرکز کرده و از دستاوردهای این شرکت راه اندازی اولین کلینیک میگرن در خاورمیانه و تولید دو داروی میگری هیل و میگرن کات و ارائه خدمات مشاوره میگرن به هزاران فرد مبتلا به میگرن بوده است.

در طی این سالها، تعداد زیادی از بیماران میگرنی از خدمات این شرکت بویژه داروی میگرن کات استفاده کرده اند و خوشبختانه درصد قابل توجهی از این افراد نتایج درمانی بسیار خوبی را از خدمات درمانی شرکت میم دارو دریافت نموده اند.

در این سالها یکی از رسالت‌های مهم شرکت داروسازی میم دارو، ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان دارو و راهنمایی آنها بوده که به صورت مشاوره تلفنی و ارتباط در فضای اینستاگرام ارائه گردیده است.

پاسخ سوالات خود را از تیم علمی میم دارو دریافت کنید

همواره یکی از رسالت‌های مهم شرکت داروسازی میم دارو، ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان دارو و راهنمایی آنها بوده که به صورت مشاوره تلفنی و ارتباط در فضای اینستاگرام ارائه گردیده است.

بخش پرسش و پاسخ وب سایت میگرن کات به جهت افزایش سهولت در پرسش از متخصصان شرکت و دریافت پاسخ راه اندازی شده است که در کنار راه‌های ارتباطی گذشته بتواند شاهراه دیگری برای ارتباط با مشتریان عزیز ما ایجاد نماید.

شما میتوانید سوالات خود را در زمینه میگرن، داروهای تولیدی شرکت میم دارو و حتی سایر داروهای مرتبط با میگرن در این بخش مطرح کرده و پاسخ خود را از متخصصین شرکت دریافت نمایید.

5 1 رای
به این نوشته از 1 تا 5 ستاره امتیاز دهید
به من اطلاع بده
به من اطلاع بده اگر
guest
2 دیدگاه‌ها
قدیمی ترین
جدیدترین پرطرفدارترین
Inline Feedbacks
نمایش تمامی کامنت ها
رحمانی
4 روزها قبل

با سلام بلع میگرن کات که از طریق بینی به حلق وارد می شود ضرری ندارد؟