معرفی داروی میگرن کات

میگرن کات حاصل سالها تحقیق و پژوهش در طب سنتی و مدرن و ترکیبی از داروهای گیاهی است که می‌تواند باعث کاهش و حذف سردردهای میگرنی شود. تاثیر داروی میگرن‌کات محدود به علایم بیماری میگرن نبوده و این دارو بر منشا و عامل بروز درد میگرن تاثیری گذار است.

این دارو از سال 1396 با مجوز سازمان غذا و دارو به عنوان یک داروی گیاهی وارد بازار شده و در داروخانه‌های منتخب در سراسر کشور عرضه گردید.

ویژگی‌های دارو
سفارش آنلاین دارو
MigraineCut81

ویژگی‌های داروی میگرن کات

  • دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو.
  • عرضه شده در داروخانه‌های منتخب در سراسر کشور.
  • ساخته شده از ترکیبات گیاهی و فاقد عارضه جانبی.
  • این دارو به فرم اسپری بینی بوده که این حالت دارو باعث تاثیرگذاری بیشتر دارو می‌شود.
  • داروی میگرن کات درمان کننده میگرن بوده و باعث کاهش تعداد، شدت و طول مدت سردردهای میگرنی خواهد شد.
  • با تاثیر پایدار، بعد از طی دوره درمان نیازی به استفاده مجدد از دارو نیست.
  • طول دوره درمان با تعداد 6 اسپری و مدت 4 تا 6 ماه است.
نتایج درمانی داروی میگرن کات
داروخانه‌های عرضه کننده

نتایج درمانی داروی میگرن کات

به طور میانگین مصرف میگرن کات موجب کاهش 76 درصدی در شاخص وخامت میگرن شامل کاهش 67 درصدی در تعداد سردردها و 30 درصدی در مدت و شدت سردردها شده است.

تاثیر مصرف میگرن کات در نیمی از مصرف کنندگان به اندازه ای بوده که پس از اتمام دوره درمان عملا تجربه سردرد میگرنی برای آنها تکرار نشده است.

توقف مصرف داروهای مسکن میگرن
سفارش آنلاین دارو

توقف مصرف داروهای مسکن

فرد مبتلا به میگرن در طی سالهای زندگی خود داروهای مسکن زیادی را مصرف می‌کند. این داروها به مرور زمان بر سیستم گوارش، کبد، اعصاب و بسیاری از بخش‌های بدن شما تاثیر مخربی خواهند داشت، لذا پیشنهاد می‌شود با شروع مصرف داروی میگرن کات به صورت تدریجی این داروها را کاهش داده و وابستگی خود را به آنها از بین ببرید.

یکی از مزایای میگرن کات کمک به مصرف کنندگان در کاهش وابستگی به داروهای شیمیایی میگرن است. داروی میگرن کات گیاهی بوده و بدون دخالت دستگاه گوارش به بدن وارد می‌شود. بعد از طی دوره درمان شما نیازی به ادامه مصرف دارو نخواهید داشت و این دارو موجب ایجاد وابستگی در فرد نخواهد شد.

خرید میگرن کات از داروخانه
سفارش آنلاین دارو

داروخانه‌های عرضه کننده

داروی میگرن کات از ابتدای ورود به بازار در برنامه توزیع سراسری توسط شرکت‌های پخش دارویی قرار گرفته است.

جهت اطلاع از داروخانه‌های ارائه کننده داروی میگرن‌کات در شهر خود، کافی است نام شهر خود را به شماره 500054295 پیامک نمایید.

همچنین میتوانید لیست داروخانه‌های منتخب را از مشاوران فروش شرکت با شماره تماس 02196621413 استعلام نمایید.

سفارش آنلاین دارو

زندگی بدون میگرن را تجربه کنید

دارویی که در اختیار شماست حاصل سالها تلاش محققان جوان ایرانی با همراهی اساتید بزرگ دانشگاه و طبیبان سنتی مجرب است که آرزوی همه آنها رهایی بیماران از درد دشوار میگرن است.  بر اساس نتایج کارآزمایی بالینی انجام شده، این دارو یکی از تاثیرگذارترین داروهای درمان میگرن در جهان است و از سال 1396 صورت رسمی در داروخانه های سراسر کشور توزیع گردیده است. آرزوی ما بهبود کلیه بیماران مبتلا به میگرن است.

art-apps2
atr-022-500x568

سفارش آنلاین داروی میگرن‌کات

جهت رفاه حال مصرف کنندگان با همکاری داروخانه‌های آنلاین امکان ارسال پستی دارو فراهم شده است. برای سفارش آنلاین کافی است فرم زیر را تکمیل نمایید.

نام شما:
شماره تماس:
توضیحات:

آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید ؟

با ما تماس بگیرید