loaderbig میگرن کات

میگرن کات

پیشنهاد می شود با مشاوران میگرن کات با شماری 02196621412 تماس گرفته و با اعلام داروهایی که مادر شما در حال مصرف آنها هستند شرایط استفاده از میگرن کات را بررسی کنید

on Tuesday June 25
Was this helpful?

با سلام

میگرن کات در حال ثبت به عنوان اختراع در سطح جهانی است و انتشار مقاله موجب بروز مشکل در روند ثبت اختراع خواهد شد. از این رو مقالات کارآزمایی بالینی هنوز در مجله ای به چاپ نرسده است اما در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات کارآزمایی بالینی و یا مقالات داخلی منتشر شده از این دارو هستید با ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. مکاتبه نمایید.

 

on Wednesday June 26
Was this helpful?

در مورد کاهش سوزش دارو مطالعات زیادی انجام شده اما بخشی از مواد موثره و حلال باعث این سوزش می شوند که حذف آنها باعث کم شدن تاثیر دارو شده و اثر بخشی دارو را کاهش می دهد. 

اما همچنان در بخش تحقیق و توسعه مطالعات بر روی نحوه کاهش سوزش دارو در حال انجام است.

 

on Friday July 05
Was this helpful?

با سلام

داروی میگرن کات به علت وجود حلال الکلی و برخی ترکیبات آن تحریکات نسبی در بینی ایجاد می کند. با فراگیری نحوه صحیح اسپری کردن و پاشش دارو به سمت دیواره خارجی بینی این تحریک کمتر شده و شما سوزش کمتری حس خواهید کرد.

پیشنهاد می شود با مشاوران میگرن در مورد مشکل خود صحبت کنید تا به دقت مشکل شما مورد بررسی قرار گیرد

02196621412

 

on Saturday July 06
Was this helpful?

بله

در داروخانه های منتخب عرضه شده است. لیست داروخانه ها را در آدرس mimdaroo.com/mcmap مشاهده کنید.

on Wednesday August 07
Was this helpful?

سلام

خیر ، این سامانه مربوط یه یکی از عوامل فروش داروی میگرن کات بوده و ارتباطی با شرکت تولید کننده ندارد. 

on Thursday July 11
Was this helpful?

با سلام

به صورت میانگین برای دریافت نتیجه مناسب و پایدار از داروی میگرن کات شما بایستی شش اسپری را مصرف نمایید. 

این دوره بسته به دوز مصرفی شما در حدود چهار ماه به طول خواهد انجامید.

on Wednesday July 24
Was this helpful?

با سلام

ثبت دارو در هر کشوری نیازمند طی مراحل قانونی و انجام کارآزمایی بالینی در همان کشور است. داروی میگرن کات با توجه به ورود به بازار ایران مراحل ثبت را در کشور ایران طی کرده است و در صورتی که شرایط  صادرات دارو به هر کشوری فراهم شود در همان کشور مجوزهای لازم را طی خواهد نمود.

 

on Thursday July 25
Was this helpful?

با سلام

داروی میگرن کات با توجه به وجود عضاره های گیاهی و همچنین حلال الکلی دارو ممکن است در مخاط بینی ایجاد تحریک، سوزش و یا خشکی نماید.

این سوزش و عطسه شما طبیعی است و با گذر زمان و اصلاح نحوه استفاده این سوزش و تحریک کاهش خواهد یافت

در صورتی که این سوزش شما را آزار داده و باعث دشواری در مصرف دارو می شود این مورد با با مشاوران میگرن کات در میان گذاشته تا مشاوران شما را در جهت استفاده صحیح و نحوه کاهش سوزش راهنمایی کنند

شماره تماس مشاوران : 02196621412

on Tuesday July 30
Was this helpful?

شما در اسپری اول و دوم تاثیرات دارو را به تدریج مشاهده خواهید کرد.

on Friday October 25
Was this helpful?

با سلام

ممکن است شما تاثیر مثبت دارو را در اوایل دوره درمان خود مشاهده کنید و ممکن است با مصرف سه یا چهار اسپری  تاثیرات مثبت دارو آشکار شود. 

 

on Wednesday July 31
Was this helpful?

با سلام

تاثیر میگرن کات در درمان میگرن  ممکن است از اسپری اول نمایان شده و یا ممکن است تا چندین اسپری تاثیر مثبت دارو نمایان نشود. با توجه به اینکه دختر شما در سنین پایین هستند پیشنهاد می شود در مراحل درمان از مشاوره مشاوران میگرن کات استفاده نمایید. تلفن تماس مشاوره رایگان میگرن : 02196621412

on Wednesday July 31
Was this helpful?

همانطور که خودتون گفتید داروی میگرن کات بر تعداد زیادی از افراد تاثیر مثبت داشته اما بعضی از افراد ممکن است از این دارو نتیجه مورد نظر را دریافت نکنند. در مورد داروهای خریداری شده متاسفانه بر اساس دستور وزارت بهداشت، دارو قابل بازپس گیری نیست و داروخانه ها اجازه بازپس گیری دارو را ندارند. با این وجود این مورد را می توانید از داروخانه ای که دارو را خریداری کرده اید استعلام کنید.

on Wednesday August 07
Was this helpful?

مصرف میگرن کات در زمان بارداری منع مصرف دارد

on Monday November 11
Was this helpful?

بله. اکثر مصرف کنندگان با مصرف شش اسپری به نتیجه مورد نظر دست پیدا کرده اند. طول دوره درمان حدود 3 تا 4 ماه خواهد بود. اما در موارد میگرن شدید ممکن است با توجه به صلاحدید پزشک یا مشاور شما نیاز به مصرف بیشتر از شش اسپری باشد

on Wednesday August 07
Was this helpful?

اسپری میگرن کات اسپری گیاهی درمان میگرن است که برای انواع میگرن ها تاثیرگذار است. در صورتی که میگرن شما توسط پزشک تایید شده می توانید برای درمان میگرن از این دارو استفاده کنید.

on Wednesday August 07
Was this helpful?