loaderbig سلام. آیا امکان دارد ساعت های مصرف دارو را تغییر داد ، مثلاً به جای 9 و 12 و 3 و 6 و 9 و 12؛ ساعت 7 و 10و 1 و 4 و 7 و 10 استفاده گردد ؟

سلام. آیا امکان دارد ساعت های مصرف دارو را تغییر داد ، مثلاً به جای 9 و 12 و 3 و 6 و 9 و 12؛ ساعت 7 و 10و 1 و 4 و 7 و 10 استفاده گردد ؟

با سلام

زمان های مصرف دارو به سیکل روزانه شما بستگی دارد. بایستی در ساعات بیداری شما هر سه ساعت یکبار داروی میگرن کات را مصرف کنید. ممکن است ساعات بیداری شما 7 صبح تا 9 شب بوده و یا به علت نوع کار خود شب ها بیدار بوده و روزها خواب باشید. تنظیم ساعت مصرف داروی میگرن کات کاملا بستگی به سیکل زندگی شخصی شما دارد.

همچنین می توانید توضیحات تکمیلی در این مورد را از مشاوران میگرن کات دریافت کنید  02196621412

در چهارشنبه مرداد 23
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.