loaderbig با سلام و خسته نباشید.حدود دو هفته است که داروی میگرن کات رو استفاده میکنم ولی همچنان همزمان با مصرف عطسه میکنم.عطسه هام خیلی بیشتر از قبل شده و اذیتم میکنن. مورد دوم اینه که مویرگهای خونی بینی خیلی پررنگ شدن و با چشم مشخص هستن حتی روی پره های بینیم از بیرون هم این مویرگهای قابل مشاهده هستن.آیا این مورد مشکل داره یا نه؟ممنون میشم برای برطرف شدن هر دو مورد راهکار بدین.

با سلام و خسته نباشید.حدود دو هفته است که داروی میگرن کات رو استفاده میکنم ولی همچنان همزمان با مصرف عطسه میکنم.عطسه هام خیلی بیشتر از قبل شده و اذیتم میکنن. مورد دوم اینه که مویرگهای خونی بینی خیلی پررنگ شدن و با چشم مشخص هستن حتی روی پره های بینیم از بیرون هم این مویرگهای قابل مشاهده هستن.آیا این مورد مشکل داره یا نه؟ممنون میشم برای برطرف شدن هر دو مورد راهکار بدین.

با سلام

داروی میگرن کات به علت وجود حلال الکلی و برخی ترکیبات آن تحریکات نسبی در بینی ایجاد می کند. با فراگیری نحوه صحیح اسپری کردن و پاشش دارو به سمت دیواره خارجی بینی این تحریک کمتر شده و شما سوزش کمتری حس خواهید کرد.

پیشنهاد می شود با مشاوران میگرن در مورد مشکل خود صحبت کنید تا به دقت مشکل شما مورد بررسی قرار گیرد

02196621412

 

در شنبه تیر 15
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.