loaderbig با سلام و احترام،
درخواست دارم در صورت امکان مقالات مربوط به نتایج کارآزمایی های بالینی و درمورد به داروی "میگرن کات " و یا لینک آن ها را به ایمیل اینجانب با آدرس a.sadoughi92@gmail.com ارسال نمایید. 
با تشکر . 
آرزو صدوقی.

با سلام و احترام، درخواست دارم در صورت امکان مقالات مربوط به نتایج کارآزمایی های بالینی و درمورد به داروی "میگرن کات " و یا لینک آن ها را به ایمیل اینجانب با آدرس a.sadoughi92@gmail.com ارسال نمایید. با تشکر . آرزو صدوقی.

با سلام

میگرن کات در حال ثبت به عنوان اختراع در سطح جهانی است و انتشار مقاله موجب بروز مشکل در روند ثبت اختراع خواهد شد. از این رو مقالات کارآزمایی بالینی هنوز در مجله ای به چاپ نرسده است اما در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات کارآزمایی بالینی و یا مقالات داخلی منتشر شده از این دارو هستید با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید.

 

در چهارشنبه تیر 05
آیا این پاسخ برای شما مفید بود؟

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.