دپارتمان آموزش

هدف: پرورش و تربیت نیروی انسانی خلاق و نیروی کار موثر و هوشمند


بخش آموزش هلدينگ ميم دارو فعاليت خود را از سال 1395 در دفتر استيجاري واقع در اميرآباد آغاز کرد. از آنجاکه بسياري از خدمات و فعاليت هاي در حال انجام در هلدينگ ميم دارو جديد و منحصربفرد است نياز آن وجود دارد که نيروهاي لازم براي هر بخش بعد از انتخاب اوليه و گاها پيش از آن، آموزش لازم براي فعاليت بهينه در بخش خود را ببينند. از اين رو واحد آموزش ميم دارو فعاليت پايلوت خود را در اين مدت با پروژه هاي زير به ثمر رساند:
- آموزش اصول روش تحقيق در پروژه هاي تحقيقاتي. مدرس: دکتر فريد سمسارها
- آموزش و انتخاب اعضاي رسانه ي طبيب من. مدرس: تيم باشگاه خبرنگاران جوان
- آموزش اعضاي هيات تحريريه واحد تحقيق و توسعه.
- آموزش زبان تخصصي زيست شناسي به اعضاي واحدهاي علمي. مدرس: دکتر سعيد حسامي تکلو
- آموزش اصول برقراري ارتباط در محيط کار به پرسنل هلدينگ. مدرس: دکتر وحيد نقشينه ارجمند
- آموزش مباني ارتباط تلفني با مشتري. مدرس: دکتر وحيد نقشينه ارجمند
- آموزش پروپوزال نويسي. مدرس: دکتر وحيد نقشينه ارجمند

معرفی استارت آپ مدرسه پرورش نيروي انساني نوآور و خلاق (مدرسه خلاقيت)
يکي از توانمندي هاي بالقوه هلدينگ ميم دارو که طي 4 سال گذشته بر طرح اجرايي و تشکيل تيم اجرايي آن سرمايه گذاري شده است، کادر آموزشي با توانمندي اجرا و نواوري در زمينه آموزش مقاطع پايه تحصيلي (از پيش دبستاني تا دبيرستان) است. اين مجموعه توانمند داراي طرح و توان اجراي استارت آپي آموزشي با رويکردهاي خلاقيت محور و قابل ارائه به مخاطبين گسترده را دارا هستند. هلدينگ ميم دارو بر آنست تا به عنوان اولين شرکت نوآور کشور در طراحي خدمات و محصولات دانش بنيان در زمينه آموزش نيروي انساني از سنين اندک نيز، دانش بنيان گردد و به عنوان اولين مجموعه ارائه کننده خدمات دانش بنيان در کشور اقدام کند. تا به امروز مذاکراتي با پارک علم و فناوري جهت استقرار اين واحد آموزشي صورت گرفته است. علاوه بر آن مذاکراتي با نهادهاي سرمايه گذار جهت تخصيص فضاي آموزشي مناسب اين پروژه ي ارزشمند ملي انجام گشته که تا پايان بهار سال 97 به نتيجه مطلوب نرسيده است. راه اندازي مرکز آموزشي خلاقيت محور جهت تربيت نيروي انساني خلاق و ارزشمند از رسالت هاي اصلي و در برنامه کوتاه مدت هلدينگ ميم دارو بحساب مي آيد.

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.