دپارتمان بازرگانی

هدف: مدیریت فروش محصولات و خدمات هولدینگ میم دارو و توسعه ی بازار هدف آن


از ابتداي سال 96 واحد بازرگاني هلدينگ ميم دارو با هدف شناسايي بازار فروش محصولات و خدمات شرکت ميم دارو راه اندازي شد. در اين مدت، با ايجاد دو بخش اساسي در دپارتمان بازرگاني فرايند فروش محصولات، پشتيباني فروش و بازاريابي آن صورت مي گيرد که در ادامه با آنها آشنا خواهيم شد.


4-1 سازمان فروش محصولات توليدي:
سازمان فروش محصولات شرکت ميم دارو با مدل عملکردي فروش داروي ميگرن کات از دي ماه سال 96 تشکيل و به فعاليت مشغول شد. در اين مدت، با فروش قريب به 25 هزار عدد اسپري ميگرن کات توانست به مدل مناسبي از تعامل با داروخانه ها، پخش هاي محلي و کشوري برسد.

 

4-2 کمپين تبليغاتي داروهاي توليدي:
دپارتمان بازرگاني جهت فرايندهاي بازارسازي و بازاريابي محصولات شرکت ميم دارو با تشکيل تيم آموزش ديده، طي 3 ماه فعاليت کاري موفق به مديريت و انجام 3 همايش بزرگ و معتبر داخلي و هماهنگي يک همايش بين المللي (آذرماه-آلمان) شد. تشکيل تيم آموزش ديده نمايشگاهي، کارشناسان بازاريابي مسلط به محصولات و ايجاد تعاملات موثر و مستمر بين شرکت و ساير شرکت ها و اصناف مرتبط از موفقيت هاي اين تيم جوان اما با تجربه است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.