میگرن کات فناوری نوین زیستی

نمایشگاه صنعت بومی زیستی از یکشنبه 11 آذر ماه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.  

شرکت دانش بنیان میم دارو با ارائه داروی میگرن کات به عنوان یک فناوری کاملا بومی و منحصر به فرد در صنعت دارویی در این نمایشگاه شرکت خواهد نمود. میگرن کات را از این جهت می توان منحصر به فرد دانست که دارویی است که هیچ مشابه خارجی ای نداشته و کاملا حاصل تلاش و تحقیق و توسعه دانشمندان ایرانی بوده و به عنوان یک فناوری کاملا بومی به حساب می آید.

این دارو در توانایی نیز به همتا بوده و توانسته بیماری میگرن را در بیش از 80 درصد استفاده کنندگان به طور کامل درمان نماید. این گزارش در شرایطی است که بهترین گزارشات از داروهای درمان میگرن در جهان در حد کاهش محدود فرکانس های سردرد است.  

میگرن کات با دارا بودن پایه گیاهی و بر مبنای طب سنتی ایران تهیه شده اما با رویکردی متفاوت از بسیاری از داروهای گیاهی، به استناد های علمی گذشته بسنده نکرده و کلیه مراحل کنترلی و کارآزمایی بالینی استاندارد جهانی را به صورت کامل طی کرده و مجوز دارو را از سازمان غذا و دارو اخذ نموده است. 

کارشناسان متخصص میم دارو در روزهای  یازدهم الی چهاردم آذرماه در سالن 12 و 13 غرفه شماره 27 آماده پاسخگویی به سوالات شما و معرفی بیشتر داروی درمان میگرن به علاقمندان، متخصصین و مبتلایان به میگرن هستند.

new-technology میگرن کات فناوری نوین زیستی

 

 

 

.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.