چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

شرکت میم دارو با همکاری کلینیک آرامش تهران میزبان مراجعین محترم در مهمترین رویداد طب ایرانی در محل مصلی تهران خواهد بود. 


شرکت داروسازی میم دارو در چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب ایرانی در تاریخ 21 الی 24 آبان ماه 1397 در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار  می گردد حضور داشته و به معرفی پتانسیل ها و توانایی های تولیدی این شرکت و داروهای تولیدی در حوزه طب ایرانی و درمان های طبیعت محور با تمرکز بر داروی میگرن کات می پردازد. همچنین تیم تخصصی میگرن کلینیک آرامش تهران به بازدید کنندگان نمایشگاه خدمات مشاوره و سنجش میگرن ارائه خواهند نمود.

irmedexh2  نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب...

 

iranian-medicine-exhibition  نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب...

 

نمایشگاه 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.