معرفی نخستین نرم افزار تخصصی میگرن

نخستین اپلیکیشن تخصصی غربالگری، پایش و مشاوره درمان سردردهای میگرنی در نمایشگاه جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت معرفی خواهد شد.

میگری‌واچ ابزاری است که جهت رصد روند درمان میگرن طراحی و توسعه یافته است. هدف اصلی طراحی این اپلیکیشن تسهیل فرآیند درمان توسط داروهای شرکت میم‌داروست؛ اما افرادی که از سایر روش‌های درمانی جهت تسکین سردردهای میگرنی‌ بهره می‌برند نیز می‌توانند از امکانات منحصربه فرد این اپلیکیشن نظیر روزنگار درمان، تست میگرن‌سنج، پرونده‌ی آنلاین پزشکی و ... بهره‌مند گردند.
تمامی شاخص‌های مورد سنجش و گزارش در این اپلیکیشن که با هدف مدیریت سردردهای میگرنی توسعه یافته، بر اساس استانداردهای انجمن بین المللی سردرد (IHS) مدلسازی شده است. پشتوانه‌ی طراحی فرم‌ها و فرآیندها، تجربه‌ای حدود ۸ سال و جامعه‌ی آماری درمان‌شدگانی حدود ۳۰۰۰ نفر است. بنابراین امید آن می‌رود که در صورت استفاده از اپلیکیشن میگری‌واچ همراه با داروی میگرن‌کات درمان بدون بازگشت بیماری میگرن حاصل شود. چرا که اپلیکیشن میگری‌واچ می تواند جهت رصد وضعیت بیماری و کسب مهارت‌ مدیریت سردردهای میگرنی تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

migriwatch-app  معرفی نخستین نرم افزار تخصصی میگرن
شایان ذکر است طی توافق صورت گرفته با کلینیک چند تخصصی درد آرامش تهران (درمانگاه تخصصی تحت نظر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) خدمت مشاوره ی تلفنی میگرن بر اساس اطلاعات پرونده ی پزشکی آنلاین بیماران در این اپلیکیشن ارایه می‌گردد.
نسخه‌ی آزمایشی میگری‌واچ به عنوان اولین اپلیکیشن تخصصی رصد فرآیند درمان میگرن در زمستان 1396 ارائه شد و توسعه‌ی آن تا اواخر تابستان 1397 ادامه یافت. شتاب‌دهی میگری‌واچ توسط شرکت دانش بنیان میم دارو - به عنوان تنها تولیدکننده‌ی داروی درمان میگرن در دنیا ـ و شرکت رادسامانه ـ به عنوان یکی از قطب‌های تحلیل داده در کشور ـ و کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران ـ به عنوان تنها مرکز درمانی میگرن در خاورمیانه ـ صورت پذیرفت.

میگری واچ برای اولین بار در نمایشگاه جشنواره ملی رسانه های دیجیتال که در تاریخ 25 و 26 مهرماه 1397 در سالن همایش های رازی برگزاری می گردد رونمایی خواهد شد.


امکانات میگری واچ


▪ تست میگرن سنج جهت غربالگری وضعیت احتمال ابتلا به بیماری میگرن
▪ روزنگار آنلاین جهت ثبت وضعیت سردردها و دریافت مشاوره ی آنلاین بر اساس علائم بالینی گزارش شده
▪ پرونده ی پزشکی آنلاین
▪ امکان ثبت وضعیت استفاده از دارو
▪ ارسال پیام‌های یادآور جهت مصرف دارو
▪ گزارش روند درمان به صورت نمودار ماهانه بر اساس شاخص وخامت انجمن بین‌المللی سردرد

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.