استقبال از غرفه میم دارو در نمایشگاه بین المللی اکسپو فارم مونیخ

 شرکت میم دارو با شرکت در نمایشگاه بین المللی expopharm مونیخ به عنوان یکی از نمایندگان کشور ایران، توان تولید و نوآوری ایرانیان را به رخ جهانیان کشید.

اکسپوفارم یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت داروی جهان بوده و همه ساله شرکت های بزرگ دارویی دنیا جدیدترین دستاوردهای دارویی خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند. امسال شرکت میم دارو با ارائه اولین داروی درمان کننده میگرن در این نمایشگاه مورد توجه بسیاری از فعالان و متخصصان حوزه دارو قرار گرفت.

با رایزنی های انجام شده در این نمایشگاه گام های مهمی در جهت جهانی شدن این دارو و ورود شرکت میم دارو به عرصه های جهانی برداشته شد.

 

 

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.