گزارشی از حضور تیم میگرن کات در یزد

تیم علمی میگرن کات شرکت میم دارو به همراه نمایندگان بخش نوروسایکوتراپی کلینیک آرامش در سمینار اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان در یزد شرکت نموده و علاوه بر ارائه اطلاعات تخصصی در مورد داروی میگرن کات و خدمات نوروسایکوتراپی به مراجعین در طی سخنرانی علمی به معرفی داروی میگرن کات پرداختند.

آقای حکیمی در طی این سخنرانی با اشاره به محتویات داروی میگرن کات و ماهیت طبیعت محور این دارو به ارائه آمار و نتایج درمانی این دارو در طی دوره های کارآزمایی بالینی و بازخورد های مثبت این دارو در سطح جامعه پرداختند. 

در ادامه گزارش تصویری حضور  شرکت میم دارو در سمینار اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان در یزد را مشاهده خواهید نمود.

 {cwgallery}

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.