هجدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان ایران

21 الی 23 شهریور ماه امسال، شرکت میم دارو با همراهی تیم میگرن کات و تیم علمی نوروسایکوتراپی میهمان هموطنان عزیز گرگانی خواهد بود.

در این کنگره اعضای تیم میگرن کات به معرفی اولین داروی درمان میگرن را به مراجعین معرفی خواهند نمود و پاسخگوی سوالات تخصصی و عمومی مراجعین محترم خواهند بود. همچنین متخصصین بخش نوروسایکوتراپی کلینیک آرامش با معرفی خدمات نوین نوروسایکوتراپی کلینیک آرامش در خدمت مراجعین خواهند بود.

مشتاق ملاقات شما در هجدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان ایران در هتل بوتانیک گرگان هستیم

 

 

canc هجدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان ایران

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.