حضور میم دارو در هفدهمین نمایشگاه بین المللی پزشکی تبریز

شرکت دانش بنیان میم دارو در جهت رسالت خویش و با هدف معرفی داروی میگرن کات به جامعه علمی کشور،  در نمایشگاه بین المللی پزشکی تبریز ( مداکسپو تبریز ) به همراه تیم علمی میگرن کات میزبان مراجعین محترم خواهد بود

نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران-تبریز (مدیکال اکسپو) در سال 1397 با مساحتی بالغ بر 14000 متر مربع در چهار سالن مجزای پروین اعتصامی، شهریار، آذربایجان و ستارخان هر دو سال یکبار با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با مشارکت وزارت بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان تامین اجتماعی و انجمن های پزشکی، دندان پزشکی، دارویی و آزمایشگاهی از تاریخ1397/05/30 لغایت 1397/06/02 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار می گردد. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و حوزه سلامت در منطقه شمال غرب کشور است. 

 

01_medexpo_fa حضور میم دارو در  نمایشگاه بین المللی پزشکی تبریز

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.