حضور شرکت میم دارو در پانزدهمین همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور

شرکت میم دارو در پانزدهمین همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور از تاریخ 6 الی 8 تیرماه سال 1397 با ارائه داروی میگرن کات شرکت خواهد داشت. هدف از حضور میم دارو در این کنگره ارائه دستاورد بی نظیر این شرکت در درمان بیماری میگرن به جامعه پزشکی کشور توسط تیم علمی میگرن کات می باشد.

پانزدهمین همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور، از ۶ تا ۸ تیرماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش های بین المللی رازی از سوی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ و با مشارکت انجمن‌های علمی-تخصصی پزشکی برگزار خواهد شد.

تنوع در رشته‌هاو دوره‌های ارائه شده، برگزاری کارگاه‌های متعدد و حداکثر امتیاز بازآموزی از ویژگی‌های مهم این همایش است.

congress3 همایش علمی کاربردی پزشکان عمومی سراسر کشور

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.