میگرن کات در خوزستان

در ادامه توزیع میم دارو در سراسر کشور عزیزمان و با توجه به درخواست های متعدد از شهر اهواز داروخانه دکتر سلطانی اهواز به عنوان اولین توزیع کننده داروی میگرن کات در این شهر توزیع داروی میگرن کات را در مرکز استان خوزستان آغاز نمود.

همچنین داروخانه دکتر بهزاد کهنمویی در شهر آبادان و داروخانه دکتر مجدی نژاد و دکتر جوهر دزفول و داروخانه شبانه روزی دکتر امرایی در اندیمشک از دیگر توزیع کنندگان میگرن کات در استان خوزستان هستند.

در صورتی که شما یا اطرافیان شما مبتلا به میگرن می باشید می توانید با مراجعه به داروخانه های مذکور داروی میگرن کات را تهیه نموده و بر اساس محتویات بروشور ارائه شده به همراه دارو این دارو را مصرف نمایید. همچنین می توانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان میگرن به شماره 02196621412 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه و دوز مصرفی دارو بهره مند گردید.

 

 لازم به ذکر است لیست داروخانه های توزیع کننده میگرن کات به صورت روزانه به روز شده و می توانید به روز ترین لیست داروخانه های شهر و استان خود را در آدرس : http://www.mimdaroo.com/mcmap مشاهده نمایید. 

 

       
داروخانه دکتر سلطانی اهواز ، خیابان طالقانی ، بین مسلم و شریعتی ، پلاک 993 تلفن : 061132230949  مسیر دسترسی  
 داروخانه دکتر بهزاد کهنمویی خرمشهر -خیابان 40 متری روبروی پارک حجاب -بن بست آداب تلفن : 06153512070  مسیر دسترسی
 داروخانه دکتر مجدی نژاد دزفول-خیابان طالقانی -جنب مسجد عاملی  تلفن: 06142228064 مسیر دسترسی
 داروخانه شبانه روزی دکتر امرایی اندیمشک- میدان امام خمینی- جنب بانک مهر اقتصاد تلفن : 06142621586 مسیر دسترسی
داروخانه دکتر جوهر  دزفول -خیابان طالقانی -نبش کوچه شهربانی  تلفن : 06142224878 مسیر دسترسی
  مسجدسلیمان، میدان باشگاه مرکزی، مجتمع تجاری بختیاروند، داخل پاساژ تلفن: 06143263130

مسیر دسترسی

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.