حضور مدیر عامل میم دارو در برنامه صفر تا صد شبکه چهار سیما

دکتر رضا رمضانی خورشید دوست، مدیر عامل شرکت دانش بنیان توسعه یافته میم دارو و بنیان گذار کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران با حضورشان در برنامه صفر تا صد شبکه چهار سیمای جمهوری اسلامی، ماجرای اولین داروی درمان میگرن در جهان را روایت می کنند.

در برنامه صفر تا صد هرکدام از نخبگان و مخترعان قرار است تا داستان موفقیت خود را از ابتدا تا انتها و فراز و نشیب هایی را که در این مسیر طی کرده اند باز گو کنند و به همین خاطر “صفر تا صد” به عنوان نام برنامه انتخاب شده است. صفر تا صد کاری از گروه دانش شبکه چهار است، روزهای پنجشنبه ساعت ساعت ۲۳ و جمعه ها ساعت ۱۷ روی آنتن می رود.

داستان فراز و نشیب های چندین ساله ی میم دارو از زبان مدیر عامل در ساعت ٢٣ پنجشنبه هشتم تیر ماه ١٣٩٦ از شبكه چهار سيما به نمایش خواهد آمد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.