دیدار مدیرعامل میم دارو با معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور

به گزارش روابط عمومی میم دارو دکتر رضا رمضانی خورشید دوست با معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه ی بازدیدشان از نمایشگاه پارک فناوری پردیس دیدار داشتند. این دیدار روز سه شنبه ۷ آذر ماه همزمان با بازدید رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس همراه بود.

در این بازدید مدیرعامل میم دارو به معرفی محصول جدید درمان میگرن این شرکت دانش بنیان پرداختند. میگرن کات به عنوان اولین اسپری بینی درمان میگرن در دنیا توسط شرکت دانش بنیان توسعه یافته میم دارو بر اساس دانش فنی ۱۰۰% بومی تولید شده است. دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور ضمن ابراز خرسندی از تولید محصول جدید درمان میگرن، جهت همکاری در برگزاری مراسم رونمایی از میگرن کات توسط این معاونت اعلام آمادگی کردند.

میگرن کات نیمه دی ماه به صورت رسمی توسط مسئولین رونمایی می شود و پس از آن در داروخانه های شهر تهران توزیع خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.