نخستین رویداد معرفی داروی ملّی درمان میگرن

به لطف پروردگار امکان درمان بیماری میگرن به طور گسترده ممکن شده است.

مـفتـخـریـم کـه پـس از تـولـید نـخـسـتین داروی درمــان میـگـرن، پیـام‌آور تـولید صنعتی اوّلـیـن اسـپـری درمـان مـیـگـرن در جـهـان باشیـم.

داروی میگرن­ کات دستاورد تلاش گسترده­ ی تحقیق و توسعه و کارآزمایی بالینی پژوهشگران کشور است و دانش فنی و فرآیند تولید آن صد درصد ایرانی است.

اسپری میـگـرن­ کـات تحولی بزرگ برای درمان آسـان و ارزان بیماران میگرنی و موجب صرفه ­جویی بزرگ مـلـی در برابر زیان های کلان بیماری میگـرن است.

 

برنامه نخستین رویداد معرفی داروی میگرن کات:

  • اعلان رسمی تولید صنعتی داروی اسپری ملّی درمان میگرن برای اولین بار در جهان
  • بیان نتایج کارآزمایی بالینی اسپری میگرن کات
  • نشست ویژه خبری

 

زمان: شنبه مورخ ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۶ – ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰

نشانی: تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک ۲۴، مجتمع شکوفایی شرکت­های دانش بنیان (صندوق نوآوری و شکوفایی)

لینک محل برگزاری رویداد روی نقشه

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.