توزیع میگرن کات در یازده استان ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان توسعه یافته میم دارو، توزیع و پخش اسپری میگرن کات در یازده استان کشورمان کلید خورده است. توزیع اسپری گیاهی میگرن کات در استان های تهران، گیلان، آذربایجان شرقی، البرز، گلستان، قم، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، کرمان و فارس صورت گرفته است و به سرعت در حال گسترش است.

فراوانی داروخانه هایی که در شهرهای این استان ها به عرضه داروی ملّی درمان میگرن می پردازند روزانه در حال افزایش است. همچنین شمار استان های تحت پوشش نیز رو به گسترش است.

لزوم سرعت در توزیع داروی میگرن کات با توجه به زیان ملّی ناشی از میگرن بر کنشگران و پژوهشگران حوزه سلامت کاملا واضح است. میم دارو با عنایت به این مهم از طریق تعامل های سازنده اش با شرکت های پخش دارویی، زیرساختی را فراهم آورده است که در اسرع وقت این دارو بتواند در تمامی داروخانه های کشور در دسترس هموطنان گرانقدر قرار گیرد.

این داروی گیاهی به عنوان نخستین اسپری درمان میگرن در دنیا توسط محققان کشورمان تولید شده است. اثربخشی ۸۱درصدی درمان میگرن، عدم وجود عوارض جانبی، فرمولاسیون صد درصد گیاهی و پشتوانه تحقیق و توسعه بیش از ۲۰ سال مطالعه مواردی هستند که میگرن کات را از جنبه های مختلف منحصر به فرد ساخته اند.

شایان ذکر است جهت مشاهده داروخانه های عرضه کننده میگرن کات می توان به نشانی www.mimdaroo.com/migrainecut/map مراجعه نمود و از موقعیت جغرافیایی داروخانه ها و اطلاعات تماسشان جهت سهولت در تهیه داروی میگرن کات بهره برد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.