استقبال متخصصان مغز و اعصاب از داروی میگرن کات

داروی میگرن کات در نمایشگاه حاشیه ی بیست و پنجمین کنگره نورولوژی و الکتروفیزولوژی بالینی در هتل المپیک تهران در معرض بازخورد متخصصان مغز و اعصاب کشورمان قرارمان گرفت. این نمایشگاه که از روز یازدهم الی چهاردهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد به فرصتی برای آشنایی درمانگران میگرن کشور با نخستین اسپری درمان میگرن بدل شد.

کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی گردهمایی سالانه ایست که به همت انجمن متخصصان مغز و اعصاب ایران هر سال برگزار می شود و امسال نیز برای بیست و پنجمین بار شاهد بارگذاری این رویداد مهم پزشکان کشور بودیم.

شرکت میم دارو که تولید کننده نخستین داروی درمان میگرن است، در راستای رسالت اصلی خود جهت آشنایی درمانگران، کنشگران و پژوهشگران حوزه میگرن با داروی میگرن کات بستری تعاملی فراهم آورد تا متخصصان مغز و اعصاب کشور بتوانند از نزدیک دغدغه های خود را مطرح سازند و در جریان کارآزمایی بالینی دارو قرار گیرند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.