375_250-pharma_manufacturing_equipment اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

شرکت میم دارو با دارا بودن بیش از 1500 متر مربع فضای تولیدی و خطوط تولیدی متنوع و دارا بودن پروانه بهره برداری از سازمان غذا و دارو یکی از برترین شرکت های تولید کننده خدمات تولید قراردادی دارو در شرق تهران است. این شرکت در حال حاضر داروهای گیاهی و طبیعت محور را در حوزه های مختلف تولید و به بازار عرضه نموده است.

با توجه به توان بالای تولیدی و ظرفیت بالای کارخانه داروسازی میم دارو، و قرارگیری کارخانه در نزدیکی شهر تهران، این شرکت ظرفیت مازاد تولیدی خود را به تولید قراردادی محصولات دارویی و مکمل های غذایی اختصاص داده و افتخار دارد که تا کنون با ده ها شرکت دارویی از برندهای معتبر کشور همکاری داشته است.

میم دارو با تکیه بر پرسنل توانمند و با تجربه و امکانات و تجهیزات به روز و فضای فیزیکی استاندارد خدمات تولید قراردادی در حوزه انواع مکمل های غذایی، ویتامین‌ها، داروهای گیاهی و طبیعی را در اشکال دارویی قرص، کپسول، ساشه، شربت، شات، اسپری بینی و پودر ارائه میکند. همچنین شرکت میم دارو دارای پروانه بهره برداری از سازمان غذا و دارو با عناوین: تولید و بسته بندی جامدات مکمل ، تولید و بسته بندی مایعات مکمل ، تولید و بسته بندی جامدات فراورده های طبیعی و سنتی و تولید و بسته بندی مایعات فراورده های طبیعی و سنتی است. 

جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در مورد تولید قراردادی دارو در شرکت میم دارو به وب سایت شرکت میم دارو مراجعه نمایید.

saliravira اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

بالاخره انتظارها به پایان رسید و حاصل ماه ها کار فشرده و شبانه روزی همکاران ما در شرکت میم دارو از هفته آینده وارد بازار دارویی کشور خواهد شد. آئین رونمایی از داروی سالیراویرا، داروی چهار فرمی درمان بیماری کرونا روز دوشنبه 17 خردادماه ساعت 11 به انجام خواهد رسید.

saliravira اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

 

داروی سالیراویرا در داروخانه های سراسر کشور در حال توزیع بوده و از این هفته میتوانید در داروخانه های منتخب سراسر کشور این دارو را تهیه نمایید.

 

new-technology اخبار و اطلاعیه های شرکت میم دارو

نمایشگاه صنعت بومی زیستی از یکشنبه 11 آذر ماه به مدت چهار روز در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.  

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.