شرکت میم دارو

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروهای درمان کننده میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالع و تحقیق در  حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت. 

چشم انداز و رسالت

هدف میم دارو ورود به عرصه­‌های دارویی در زمینه­ تحقیق، توسعه و تولید محصولات طبیعت محور و رفع آلام مبتلایان به بیماری های مزمن و آزار دهنده از جمله بیماری میگرن است. میم دارو خواهان کمک به تولید داخلی و بومی سازی فناوری در حوزه­‌های با فناوری پیشرفته می­‌باشد. این شرکت در سیاست­گذاری­‌های خود در صدد است تا با ایجاد فرصت­های اشتغال در داخل، به صادرات غیر نفتی کمک کرده محصولات خود را علاوه بر بازار داخلی به کشورهای منطقه ارسال نماید. رسالت میم دارو توسعه و تولید محصولات و خدمات با کیفیت و ایمن، با بهره­‌گیری از علم روز دنیا و مطالعه علوم گذشته، مطابق با استانداردهای روز جهانی با رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌­ای است

mim3 شرکت دانش بنیان میم دارو - چشم انداز و رسالت
شش دپارتمان تخصصی فعال شرکت دانش بنیان توسعه یافته میم دارو

دپارتمان درمانگاهی

هدایت فرایند های درمان در راستای اهداف شرکت میم دارو و بخش تحقیق و توسعه

دپارتمان ریگولاتوری

ثبت و پیگیری مستندات جامع داروها و مکمل های غذایی

دپارتمان بازرگانی

نظارت بر فرایند های فروش دارو و گسترش دامنه توزیع دارو

دپارتمان تحقیق و توسعه

ایجاد و معرفی داروهای جدید در حیطه طب ایرانی و طبیعی

دپارتمان تولید

بخش تولیدی شامل خطوط تولید دارو و بسته بندی و انبارهای دارویی

دپارتمان آموزش

آموزش، تربیت نیروی انسانی و نظارت مداوم بر فرایند های توسعه ای شرکت

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را ارسال نمایید.

درباره ما

شرکت دانش بنیان میم دارو با هدف مطالعه بر روی روش های درمان میگرن و تولید داروی درمان کننده بیماری میگرن راه اندازی شد و پس از سالها مطالعه و تحقیق با جایگاه کنونی خود دست یافته است. در حال حاضر شرکت میم دارو به عنوان اولین تولید کننده داروی درمان میگرن توانسته بیماری میگرن را مغلوب توان علمی دانشمندان ایرانی سازد. میم دارو با داشتن آزمایشگاه های پیشرفته و خطوط تولید صنعتی دارو و پرسنل توانمند و با تجربه، در حال مطالعه و تحقیق در حوزه داروهای طبیعت محور بوده و چندین داروی طبیعت محور در حوزه های میگرن، آلرژی و سرطان را در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی و پیش تولید صنعتی داشته و به زودی روانه بازار خواهد ساخت.